Nowy wymiar fakturowania.

Jeżeli szukasz prostego programu do fakturowania o wyjątkowo łatwej obsłudze, charakteryzującego się ponadprzeciętna ergonomią, jesteś nastawiony na innowacyjność i komfort pracy to trafiłeś we właściwe miejsce!

iFaktury24 to nowoczesna aplikacja, udostępniana Klientom poprzez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie dedykowane jest mikro i małym firmom poszukującym nowoczesnej i bezpiecznej aplikacji do wystawiania dokumentów sprzedażowych online. Program wyróżnia się na tle konkurencj i przede wszystkim zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi technologicznych.


Dostępność

iFaktury24 jako usługa dostępna z poziomu przeglądarki internetowej pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze związane z zakupem licencji do innych programów. W każdym miejscu, o każdej porze, z dowolnego komputera możemy wystawić dokumenty handlowe i wysyłać je drogą elektroniczną do biura rachunkowego - wystarczy tylko się zalogować.


Nowoczesny przyjazny interfejs użytkownika.

Przejrzyste okna, intuicyjne zakładanie kartotek, wystawianie dokumentów oraz duże możliwości modyfikacji wyglądu to tylko niektóre zalety aplikacji. Pracę najlepiej zacząć od spersonalizowania profilu. Zakładka "skonfiguruj system" to miejsce gdzie, wpiszesz dane teleadresowe firmy widniejące na fakturze oraz wybierzesz tło aplikacji.


Podstawowe elementy i funkcjonalności.

W zakładce "Kontrahenci" możesz dodawać, edytować, usuwać, filtrować listę kontrahentów, zobaczyć, którzy kontrahenci mają wobec Ciebie zaległości finansowe oraz wybrać widok listy kontrahentów tabelaryczny widok listy lub graficzny widok wizytówek.


Dodaj produkt

W zakładce "Produkty" możesz dodawać, edytować, usuwać oraz filtrować produkty. Podobnie jak w przypadku widoku kontrahentów tak i tutaj dostępne są dwa rodzaje widoków listy produktów: graficzny widok kart lub tabelaryczny widok listy.

Wystaw fakture sprzedaży - w zakładce"Faktury sprzedaży" możesz dodawać, edytować, usuwać oraz filtrować faktury, które następnie są możliwe do wydrukowania do pliku pdf (oryginał oraz kopia). Wystawienie faktury możliwe jest od cen netto oraz od cen brutto oraz korekty do każdej z nich.


Współpraca z księgowym - prosto i szybko!

iFaktury24 umożliwiają szybkie wysyłanie do biura rachunkowego dokumentów handlowych drogą elektroniczną. Wysyłanie dokumentów do biura jest w pełni zautomatyzowane i trwa zaledwie kilka sekund.


Pełna współpraca tylko z Nami!

Polega na wspieraniu procesów biznesowych w przedsiębiorstwie klienta, poprzez udostępnienie aplikacji iFaktury24. Dzięki tej aplikacji dokumenty sprzedażowe za pomocą jednego kliknięcia zostają przekazane księgowemu, a tym samym proces przekazywania dokumentów znacząco się skraca. Model ten zrewolucjonizuje dotychczasowe działanie każdego przedsiębiorstwa.


Korzyści dla klienta

Niepodważalnymi zaletami programu to ponadpprzeciętna ergonomia i prostota obsługi oraz przyjazny i nowoczesny interfejs użytkownika. Klient bardzo szybko może wystawić potrzebne dokumenty handlowe on-line oraz bezpieczenie komunikować się z Naszym biurem rachunkowym. Dzięki dostępowi w modelu 24/7/365 korzystanie z programu jest możliwe praktycznie wszędzie, gdzie jest Internet. Korzyści programu sprawiaja, że iFaktury24 staje się coraz bardziej popularne. Każdego miesiąca widoczny jest przyrost nowych użytkowników .

Korzyści dla Twojej firmy:

  • bezpłatny dostęp do podstawowej funkcjonalności;
  • ponadprzeciętna ergonomia pracy;
  • nowoczesny interfejs użytkownika;
  • szybkie wystawianie dokumentów handlowych;
  • dostęp 24h/dobę z dowolnego komputera przez przeglądarkę internetową;
  • przesyłanie dokumentów do Naszego biura rachunkowego;
  • możliwość bezpłatnej sprzedaży Twoich towarów w internetowej galerii handlowej iMall24.