Oferta

Oferujemy szeroki wachlarz usług księgowych, wykonywanych przez nasz zespół w sposób profesjonalny, zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości pełnej oraz uproszczonej, stąd naszą ofertę kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych.

Współpraca z nami zdejmie z Ciebie ciężar „papierkowej roboty”. Od dzisiaj jedynym Twoim „problemem” będzie zapakowanie dokumentów w kopertę i przekazanie ich nam. My zajmiemy się resztą.

Jeżeli dopiero zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, świetnie trafiłeś! Pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności w urzędach, wypełnimy wymagane formularze oraz doradzimy najkorzystniejszą dla Ciebie formę działalności oraz sposób jej opodatkowania.

Przedsiębiorcy często skarżą się, że po podpisaniu umowy ich księgowi przestają się nimi interesować. Z naszej strony zawsze zapewniamy odpowiedź na wszystkie pytania, udzielamy porad w kwestii obniżenia obciążeń podatkowych.

Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę. Zapraszamy do działów cennik oraz współpraca, aby przekonać się, jak konkurencyjne są nasze ceny i jak łatwo możemy ze sobą współpracować.

Z uwagi na stale zmieniającą się sytuację na rynku pracy, umożliwiamy dostosowywanie stawek do potrzeb i możliwości finansowych Klienta, oraz oferujemy dodatkowe rabaty dla stałych Klientów.
Współpraca z naszym biurem ma stanowić zadowolenie i satysfakcję.

W skład naszej oferty wchodzą:

Obsługa księgowa

Obsługa księgowo-rachunkowa skierowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, małych oraz średnich przedsiębiorstw. wykonujemy prace związane z: prowadzeniem podatkowej księgi przychodów…
Czytaj więcej

Obsługa kadrowo-płacowa

Dbaj o swoich pracowników. Bądź dobrym szefem – zatrudniaj, rozwijaj, awansuj. My zajmiemy się resztą. Robimy to skutecznie od wielu lat dla…
Czytaj więcej

Konsultacje i doradztwo

W ramach usługi pomocy przy zakładaniu działalności oferujemy różnorodne formy wsparcia, a naszym celem jest pomoc klientom we wszystkich aspektach działalności. Zwalnia…
Czytaj więcej


Pozostałe usługi

Mają Państwo jakieś szczególne potrzeby w zakresie usług księgowych? Poniżej przedstawiamy wybrane usługi dodatkowe świadczone przez nasze biuro: ocena stanu ksiąg i…
Czytaj więcej